Obsługuj klientów dzięki wysokiej jakości usługom,

wygraj rynek dzięki doskonałej sile produktu,

buduj markę za pomocą naukowego i rozsądnego planowania.

Dom
Produkty
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Sprawa klienta
Dom

Foshan Laijian Fitness Equipment Factory

Certifications
Chiny Foshan Laijian Fitness Equipment Factory Certyfikaty
Chiny Foshan Laijian Fitness Equipment Factory Certyfikaty
Customers Reviews
Im Online Czat teraz

Foshan Laijian Fitness Equipment Factory

Foshan Laijian Fitness Equipment Factory
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : ljfitness
Ilość pracowników : 80~120
Coroczne wyprzedaże : 20000000-30000000
Rok założenia : 2007
pc Export : 80% - 90%
Foshan laijian fitness equipment Co., LTD, założona w 2007 roku. Jesteśmy jednym z największych producentów wyposażenia siłowni w Southrest.

Sprzęt fitness firmy Foshan laijian specjalizuje się w pełnym zakresie średniej i wysokiej klasy sprzętach do ćwiczeń, w tym w bieżni komercyjnej, maszynach siłowych, maszynach do kulturystyki z obciążeniami i maszynach do ćwiczeń z płytami, w bieżniach, maszynach eliptycznych, rowerach treningowych, maszynach do wiosłowania, rowerach spinningowych i inny sprzęt cardio, wszystkie hantle, wagi i inne akcesoria do ćwiczeń.

Dzięki ponad 12-letniemu doświadczeniu zdobyliśmy zaufanie naszych klientów dzięki wysokiej jakości i profesjonalnemu systemowi obsługi. W ciągu ostatnich 12 lat eksportowaliśmy do ponad 80 krajów, posiadając dużą liczbę stałych klientów i dystrybutorów na całym świecie.

Fabryka zajmuje powierzchnię ponad 10000 metrów kwadratowych z nowoczesnym zarządzaniem produkcją warsztatową.

Mamy wspaniały system drużynowy, zespół R @ D, zespół sprzedaży, zespół obsługi posprzedażnej, zespół promocyjny, zespół QC, wszystko to stanowi wsparcie dla fitnessu Foshan laijian.

Nasz rynek demostyczny gromadzi się głównie w prowincji Guangdong, prowincji Hunan, prowincji Jiangsu, mieście Pekin, mieście Szanghaj, prowincji Fujian i tak dalej. Nasz rynek zagraniczny gromadzi się głównie w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Afriac, kraje środkowo-wschodnie, rosyjskie i inne środkowoazjatyckie, a także kraje południowo-wschodniej Azji, takie jak Malezja, Filipiny, Singapur i Tajlandia oraz kraje Azji Południowej, takie jak Indie i Malediwy. Skupienie się na prywatnym biurze siłowni, dużym klubie siłowni sportowej, siłowniach hotelowych , szkolne sale gimnastyczne, szpitalne sale rehabilitacyjne i tak dalej.

Serdecznie witamy wszystkich szanowanych firm lub osób prywatnych, które przybędą i wynegocjują naszą współpracę biznesową, aby uzyskać korzystną współpracę.

Szczegóły kontaktu
Foshan Laijian Fitness Equipment Factory

Osoba kontaktowa: Mr. Andy Lee

Tel: 0086 13242891590

Faks: 86-757-8512-9058

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)